Atesoft hizmet yelpazesini “www.toplusmsyaz.com” adresi üzerinden Türkiye genelinde güçlü altyapı ve hizmet kalitesi ile Toplu SMS ve sanal santral ihtiyacı gibi alanlarda hizmet vererek genişletmeye devam ediyor.

Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize veya hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel abone numaranız ile SMS gönderin.

Başarılı firmaları rakiplerinden ayıran en önemli özelliği belirli bir sürede daha fazla müşteriye ulaşabilmeleridir. Günümüzde daha fazla müşteriye ulaşabilmek için en ekonomik ve akılda kalıcı iletişim yolu olan Toplu SMS hizmetini hemen kullanmaya başlayın.

Unutmayın! Cep telefonu mesajlarının %97’si 4 dakika içerisinde okunmaktadır.

Atesoft Web Tasarım - Netgsm Bayilik SMS Hizmetleri

Avantajlardan Yararlanmak İçin Şimdi Başvurun

Tel1: 0216 706 51 81

yada hemen şimdi üyelik kaydınızı oluşturun

www.toplusmsyaz.com

İsterseniz sizler için oluşturulan çok hesaplı toplu SMS paketleri ile büyük avantaşlara sahip olabilirsiniz

Paket Ücret
1000 SMS 25,00 TL
2.500 SMS 60,00 TL
5000 SMS 85,00 TL
10.000 SMS 150,00 TL
25.000 SMS 350,00 TL
50.000 SMS 650,00 TL
100.000 SMS ve üzeri Size özel ve uygun fiyatlar

Avantajlardan Yararlanmak İçin Şimdi Başvurun

Tel1: 0216 706 51 81

yada hemen şimdi üyelik kaydınızı oluşturun

www.toplusmsyaz.com

Ofisinizin Bütün İletişim Kontrolü İçin Ek Hizmetler

Firmanızın tüm telefon, santral ve çağrı merkezi ihtiyaçlarını küçük, orta veya büyük işletme olup olmadığınıza ve aynı şekilde çalışanlarınız ile müşteri sayınıza bakmaksızın karşılamak için hazırız. Tüm Hizmetlerimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Sanal (Bulut) Santral Hizmeti

Sanal (Bulut) Santral, işyerine telefon santrali almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan, internet üzerinden çalışan bulut teknolojisi hizmetidir.

Santral hizmeti ile tüm şubeleriniz pratik şekilde yönetilir, yüksek santral maliyetleriniz düşer, operasyonel sorunlarınız çözülür

IP Santral Hizmeti

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin, çağrı merkezlerin kurumsal seviyede iletişim ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmettir.

Eski analog santrallerdeki ek modül/lisans ücretleri, yıllık yenileme ve sınırlı yazılım yükseltme/güncelleme seçenekleri Ip Santral ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sanal (Bulut) Santral ile aynı özelliklere sahip olan Ip Santral farklı olarak aylık ödeme yerine santralin cihazı alınarak lokasyona kurulum gerçekleştirilmektedir.

Çağrı Merkezi Çözümleri

Çalışan sayısı, arama sayısı veya gelen çağrı kapasitesine bakılmaksızın firmanız için en uygun çağrı merkezi alt yapısını kuruyoruz.

Kullanılacak donanımlar ve yazılımlar konusunda danışmanlık hizmetini veriyoruz.