Web Tasarım

Atesoft Web Tasarım Kurumsal Yazılım Geliştirme

Günümüz dünyası artık internet ile eskisinden çok daha küçük, en uzak noktalar bile bir tuşa tıklanarak ulaşılabilir oldu. İnternet kullanımının artması ile özellikle yeni pazarlama yöntemleri arayan şirketler, serbest meslek sahipleri ve sanatını yada bilgi birikimini tanıtıp paylaşmak isteyenler kendi özgün Web Sayfaları ile her geçen gün büyüyen internet dünyasında yerlerini almak istiyorlar.
Bu noktada Atesoft Web Tasarım olarak responsive (mobil uyumlu), geliştirilebilir, kolay yönetim paneli olan Web Siteleri tasarlıyor, kalite standartlarına uygun grafikler hazırlıyoruz…
Sizin için İSTEDİĞİNİZ Web Tasarımını geliştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Atesoft Web Tasarım

Kurumsal kimlik şirketinizin imzasıdır. İş dünyasındaki başarıya ulaşmanın en önemli faktörlerinden birisi bıraktığınız etkidir.
Bu nedenle sadece Web Sitenizi değil, güçlü bir etki bırakabilmek ve eksiksiz bir imaj oluşturmak için gerekli olan Logo, Kartvizit, Haberleşme formları (Antetli kağıt, Zarflar,…) gibi şirketinizi ve kendinizi tanıtacağınız bütün materyalleri Atesoft Web Tasarım olarak tasarlıyabilir ve beğeninize sunabiliriz.

E-Ticaret Sistemleri

works-shop

En büyük şehirlerin, en önemli yerlerinde mağazalarınız olsa bile, sahip olacağınız müşteri potansiyeli o bölgenin dışına çıkamayıp lokal sınırlar içinde kalır. Daha fazla müşteriye ulaşmak için daha fazla satış noktalarına ihtiyacınz olduğunda, yaptığınız iş hem daha maliyetli hemde yönetimi daha zor hale gelir.
İşte bu nedenle internet üzerinden yapılan ticarette bütün işinizi tek bir noktadan kolayca yürütebilmek gibi bir olanağa çok daha düşük maliyetler ile sahip olurken, dünya üzerindeki her müşteriye ulaşabilirsiniz.
İsteyin yeter, Atesoft Web Tasarım olarak size istediğiniz her şeyi satabileceğiniz E-Ticaret Siteleri tasarlıyalım.

SEO / Medya Pazarlama

Atesoft Web Tasarım

İnternet dünyası her geçen gün daha hızla büyüyor ve bu dünya içerisine her gün binlerce yeni Web Sitesi ekleniyor. Bu kadar çok Web Sitesi içerisinde ilk önce size ulaşılmasını istiyoranız, sosyal medya ve arama motorları için ciddi ve kapsamlı bir program oluşturulmalı.
Adwords uzmanımızın sizler için analizler yaparak hazırlayacağı profesyonel medya pazarlama kampanyası ile firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımı yaparak, kısa sürede en iyi sonuca ulaşabiliriz.

Güvenilir Yazılım

Atesoft Web Tasarım

İnternet sayfalarinin sadece görünüşleri değil, mimarisi, diğer kaynaklarla olan bağlantilari ve en önemlisi yazilim kodlarida hatasiz olmali. Aksi takdirde Google ve diğer arama motorlarında istenilen sonuçlar alınamazken, farklı tarayıcılarda uygulamaların çalışmaması gibi hatalar da oluşabiliyor.
Yine bu hatalı yazılımlar nedeni ile Web Sitesinin güvenliği yeterince sağlanamayarak, dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı savunmasız kalıyor.
Bu noktada Atesoft Web Tasarım olarak sizlere W3C tarafından test edilmiş, Yazılımı hatasız projeler geliştiriyoruz.

En Yeni Web Standartları

Atesoft Web Tasarım

İnternet dünyasında yaşanan baş döndürücü gelişim aynı şekilde Web Tasarım ve Medya Pazarlama alanlarında da hissediliyor, her gün yeni Framework’lar, içerik yönetim sistemleri (CMS), yeni Markup (HTML5), Layout (CSS3) ve Kodlama dilleri (PHP5 vb.) yeni standartlar haline geliyor.
Atesoft Web Tasarım Web Sitelerinin oluşturulma aşamasında dünya genelinde kabul gören bu teknikleri (HTML5, CSS3, jQuery, PHP5 vb..) kullanarak, her ortamda sorunsuz ve hızlı çalışan, gelişmiş mantıksal mimarisi olan, daha düzenli, küçük yazılım boyutlu, arama motorları tarafından daha kolay bulunabilen projeler oluştur.

Responsive Tasarım

Atesoft Web Tasarım

Günümüzde internet artık sadece masabaşı bilgisayarlar ile gezilen bir ortam değil. Her geçen gün yeni dizüstü bilgisayarlar (Notebook, Netbook),  farklı boyut ve işletim sistemleri olan cep telefonları, tablet bilgisayar gibi mobil aletler internet kullanımında daha çok tercih ediliyor.
Bu yüzden internet sayfalarının her mobil alete uyumlu geliştirilmesi ( Responsive Design) artık kaçınılmaz ve Atesoft Web Tasarım olarak yaptığımız Web Tasarımların mobil uyumlu olmasına çok önem veriyoruz.

CBC / Tarayıcı Bağımsız Tasarımlar

Atesoft Web Tasarım

Chrome, Firefox, İnternet Explorer gibi farklı internet tarayıcılarının farklı çalışma prensipleri var, aynı internet sayfası farklı tarayıcılarda farklı  sonuçlar verebiliyor. Bunula beraber mobil aletlerdeki farklı işletim sistemleri gibi faktörler de her ortamda düzgün çalışan Web Tasarımları üretilmesinde  zorluklar yaratıyor.
Atesoft Web Tasarımın her konudaki hassasiyeti bu konuda da projelerin oluşum aşamasında en yaygın tarayıcıların çok kullanılan versiyonlarını test ederek ve  farklı tarayıcılar icin özel düzeltmeler yapılmasını sağlayarak, her tarayıcıya uyumlu (Cross Broswer Compatibility) Web Tasarımları geliştirilmesini sağlar.