ATESOFT Web Tasarım, SEO ve Kurumsal Yazılım konusunda uzman.

Murat AtesMerhaba ben Murat Ateş, ATESOFT’un kurucusu ve yöneticisiyim. 1979 da İstanbulda doğdum ve kendimi bildim bileli teknolojiye, özelliklede bilgisayar ve bilişim dünyasına çok ilgili oldum. Çocukluk yıllarımdan beri gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren her yenilik, bana bu alanda “Ben de birşeyler yapmalıyım!” dedirtti. Başlarda hobi olarak yaptığım birçok şey zamanla benim için hayatımı yönlendireceğim bir önem kazandı. Uzun yıllar boyunca yaşadığım Almanya’da Uzman Bilişimcilik – Uygulama Geliştirme (Fachinformatiker-Anwendungsentwicklung) alanında eğitimler görüp diploma ve çeşitli sertifikalar aldım (Aşağıdaki sertifikaları, üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz). Almanyada yazılım geliştirme ve web tasarım alanında faaliyet gösteren firmalarda aktif olarak çalışarak mesleki tecrübe edinirken, Alman disiplini ile yönetilen Firmaların kurumsal calışma prensiplerinide yakından tanımış oldum.

2014 de Türkiyeye geri döndüm. ATESOFT ile bu güne kadar öğrendiklerimi, web tasarımı alanında sizlerle paylaşmak ve internet dünyasındaki ihtiyaçlarınıza çözümler üretmek istiyorum. Tabiki bunu yaparken günümüzde internetin geldigi seviyeyi, güvenlik, uyumluluk gibi önemli noktalarda dünya genelinde kabul görmüş teknikleri kullanmak çok önemli, işte bu konuda sadece alanında uzman kişilerle çalışmaya özen gösteriyorum ve bu nedenle ATESOFT çok uzun bir faliyet geçmişine sahip olmadığı halde üstlendiği her görevi kusursuz olarak yerine getirebilecek bir Yazılım Firması haline geldi.

Atesoft olarak web tasarımı ve pazarlama yada kurumsal yazılım alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabiliriz, mesela:

  • Mobil uyumlu, geliştirilebilir, yönetim paneli olan Web Siteleri tasarlarız
  • Logonuz,Kartvizitiniz,ve Kataloglarınız dahil şirketinizin Kurumsal Kimliğini oluştururuz
  • İstediğiniz her şeyi satabileceğiniz E-ticaret sistemleri hazırlarız
  • Adwords uzmanlarımız analizler ile hazırlanan profesyonel pazarlama yönetimleri geliştirirler
  • Projeleri HTML5, CSS3, PHP5 gibi en yeni Web Standartları ile yazarız
  • Chrome, Firefox, İnternet Explorer vb. farklı tarayıcılarda sorunsuz çalışan tasarımlar hazırlarız.
  • Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemleri geliştirebiliriz.
  • Her türlü kurumsal yazılım ihtiyaçlarınızı (Dosya ve Veritabanı Transferleri, İntranet v.b.) karşılıyabiliriz.

Eğer yapabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi isterseniz, her an bize ulaşabilirsiniz

Yazılım ve Uygulama geliştirme/programlama
alanında sahip olduğum Diploma ve Sertifikalarım
Profesyonel bilgisayar bilimcisi diploması Profesyonel bilgisayar bilimcisi sertifikası Bilişim teknolojisi sistemleri sertifikası İşletme bilişim sistemleri sertifikası Oracle Java programcısı sertifikası
Profesyonel bilgisayar bilimcisi diploması Profesyonel bilgisayar bilimcisi sertifikası Bilişim teknolojisi sistemleri sertifikası İşletme bilişim sistemleri sertifikası Oracle Java programcısı sertifikası

Bizimle çalıştığınız için pişman olmayacaksınız.

İnternet sitelerinizi özgünleştiriyor ve Google çalışması ile üst sıralara çıkartıyoruz.